Sıkça Sorulan Sorular

www.sektorara.com 126'den fazla sektörde yer alan firmaların internet ortamında ihtiyaç duydukları tanıtım hizmetini sağlayarak firmaların internet ortamında kolay bulunur olmasını sağlayan bir Sektor Ara platformudur. 

Bu sektörara.com'a firma olan herkes üye olabileceği gibi usta,tamirci, bakıcı gibi serbest çalışan insanlarda üye olabilir.

www.sektorara.com firma rehberine üye olduğunuz takdirde internet ortamında daha kolay ve daha hızlı bulunur olacağınız gibi zaman içerisinde yeni müşteriler kazanarak kazancınızı artıracaksınız. Sizce de mantıklı değil mi?

www.sektorara.com adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Firma Ekle butonundan üye olabilir ve size en uygun paketi seçerek satın alabilirsiniz. 

Sektör Ara  da firmaların ihtiyaç ve gereksinimlerine göre standart paket, silver paket ve gold paket olmak üzere 3 ayri şekilde paket belirlenmiştir. 

İş dalınıza göre paket seçebilirsiniz.Örneğin;Ustalar, tamirciler,boyacılar ve küçük esnafımız için standart paket uygun olur. Orta ölçekli ürünü olan ve ilanlar yayınlamaya ihtiyaç duyan firmalarımız için silver paket uygun olurken diğer paketimiz olan gold paket ise büyük ölçekli firmalarımızın tercih etmesi gereken paketimizdir.

www.sektorara.com firma rehberi platformunda üyelik ücretleri, reklam ücretleri ve diğer tüm hizmetlerin ödemesini Havale ve Eft yaparak hizmetten yararlanabilirsiniz.Ayrıca gönderdiğinizi beyan ederken mutlaka whatsapp uygulamasından bize "dekont" görüntüsünü atmanızı rica ediyoruz.

Evet açılacaktır. www.sektorara.com'a her firma'ya ait  bir üyelik sayfası tanımlanacaktır. 

Üye olan firmalar kendilerine tanımlanan firma sayfasında firmalarının iletişim, adres, mail, telefon ve çalışma saati bilgilerini güncelleyebilecekleri gibi firma resimleri, firma hakkında açıklama ve anahtar kelime bilgilerini güncelleyebilirsiniz. 

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. sektorara.com | 2019 - 2021

Iyzico