Anday Yolaç Reiki '' ÜCRETSİZ '' Tanıtım

09-20-2019 , 19:00-20:00 , Hayatölyesi

Etkinlik Detayları
Anday Yolaç
Reiki '' ÜCRETSİZ '' Tanıtım

***Katılmak isteyenler lütfen iletişim numarını arayarak kayıtlarını yaptırsın.Teşekkürler.Sevgiler.***

TARİH: 20 EYLÜL 2019
19:00 - 20:00

YER: Hayatölyesi: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir

Reiki, her yerde var olan, ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir .Rei: her yerde var olan – Ki: ruhsal yaşam enerjisi demektir. Tam sözlük anlamı olarak çevirdiğimizde “her yerde var olan ruhsal yaşam enerjisi” demektir.
Reiki herhangi bir din yada inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir. Hastaların mutlaka tıbbi tedavi görmesi gerektiğini savunan reiki uygulayıcıları reikinin faydalarını tüm dünyanın daha iyi görmesini sağlamışlardır.
Reiki fiziksel iyileşmeyi iki kat hızlandırır. Bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış bu yöntem dünyada birçok insan tarafından uygulanmakta. Günde sadece yarım saatinizi ayırarak olası hastalıkları bedeninizden uzaklaştırabilirsiniz. Günümüzde birçok rahatsızlığın nedeni olarak gösterilen stresten kurtulabilirsiniz. Reiki hastalıkları iyileştirmenin yanı sıra iç huzurunuzu keşfetmenizi, mutlu olmanızı, doğuştan gelen belki de şimdiye dek farkında olmadığınız yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlar.

Anday Yolaç Reiki '' ÜCRETSİZ '' Tanıtım
Etkinlik No : 6
Tarih : 09-20-2019
Mekan : Hayatölyesi
Açık Adres : Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
Etkinlik Türü: : Seminer

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. sektorara.com | 2019 - 2021

Iyzico